STEEL FRAME

METALINIO RĖMO KONSTRUKCIJOS

Šis produktas išsiskiria ne tik savo dizainu! Patyrę meistrai įdeda daugybę valandų rankų darbo ir sukuria prabangios, universalios ir įspūdingos stiklo sienos šiuolaikišką pramoninę išvaizdą su nuostabiais plonais metaliniais rėmais. Kiekviena konstrukcija yra įspūdinga, pagamintaa pagal užsakymą ir sukurta taip, kad atitiktų Jūsų norus, su plačiu įstiklinimo asortimentu, kuris gali pabrėžti Jūsų gyvenamąją erdvę.

Iš aukščiausios kokybės plieno pagamintos konstrukcijos pasižymi vizualiai plonai dalinimais, tradicine estetika ir sukuria prabangų vaizdą patalpoms. Mūsų durys, suprojektuotos atsižvelgiant į klientų norus, sistema Jūsų namuose leidžia plūsti šviesai.

Galimos įvairios horizontalios ir vertikalios skersinių juostų dizaino galimybės bei gražus stiklo parinkčių pasirinkimas, įskaitant stiklinimą su ornamentiniu stiklu. Siūlome įvairių daugiau nei 20 rūšių stiklo papuošalų. Keletas pavyzdžių:

Ral color windows

Dažymo galimybės

Miltelinis dažymas pagal RAL spalvų paletę. Matiniai, blizgūs ar struktūriniai paviršiai. Miltelinis dažymas – tai yra elektrostatinis miltelinis dažymas. Dažymo metu milteliai pakraunami krūviu, prilimpa prie gaminio ir kaitinant pasidengia sukuriant apsauginį paviršių. Dažai saugo padengtą paviršių nuo karščio, šalčio, purvo, mechanino braižymo, korozijos, nublukimo ir kitų iššukių kuriuos gali pateikti gamta ir oras.

KONSTRUKCIJŲ BRĖŽINIAI